Dlaczego dodatki na okno dziecka mają sens? Drobny szczegół, a wiele korzyści.

4f4665d7c86d82507591dff7a572cd44Dziś chciałabym pokazać Wam pomysły na opatrzenie okna w pokoju dziecka najpiękniejszymi obrazami! Co dają takie rozwiązania?

children roomPrzede wszystkim podbudowują u dziecka poczucie bezpieczeństwa. Gdy mrok za oknem czy straszna słota, barwne dodatki na oknie sprawiają, że dziecko potrafi spokojnie oddać się relaksowi i zasnąć.

6182b1077111c5a2dc0b09bdb3604bd3Okno w pokoju dziecka może przywoływać najpiękniejsze sceny z bajek. Za pomocą rolety dla dzieci odnajdziemy zaczarowany świat i udekorujemy przestrzeń dziecka zgodnie z jego marzeniami.

m_339Najpiękniejsze dziecięce lata powinny być jak najbardziej przyjazne. Wydawać by się mogło, że aranżacja pokoju malucha nie ma żadnego wpływu na budowanie świata poznawczego dziecka- jednak nic bardziej mylnego! Kolorowy świat to dobry i spokojny świat, który gwarantuje azyl kształtującej się istotce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>